אביב 2018-שמלות כלה-סוזי נחמן

 

קולקציה שמלות כלה  וינה  2018 של המעצבת סוזי נחמן מתמקד בשלושה סגנונות עיקריים אשר בכולם יהיו אלמנטים דרמטיים שובלי ענק  עם קישוטים מפוארים.

קולקציה וינה-סוזי נחמן

 Vienna Collection  מאופיינת במראה רך וחלומי המשלבת רומנטיקה וזוהר, בדי תחרה איילש וסולטיס יחד עם גפיור מושלם לכלה יפה בשמלה נסיכתית.
עליונות רכות עם פסי עיטור מהודרים לכלות במראה קלאסית ועדין.

 בנוסף  שמלות כלה במראה אקסקלוסיבי יוקרתי עם בדי תחרה ובדי יוקרה בגזרת נסיכתית נפוחה  שמלת כלה  סטרפלס  צמודה ומתרחבת לבלון נפוח קל ונוח.

שמלות כלה 2018 של המעצבת סוזי נחמן נותנות זווית הסתכלות שונה לשמלות כלה מפוארות נסיכתיות ונפוחות . לא עוד שמלות כלה מסורבלות וכבדות.! בעזרת טכניקה ייחודית הצליחה המעצבת לשמור על שמלת כלה אקסקלוסיבית יחד עם נוחות מקסימלית לכלה.

בעיני המעצבת שמלת כלה היא האלמנט הייחודי המסקרן החשוב ביותר בחתונה . כולם מצפים לבואה של הכלה, התלחשויות הן מה תלבש הכלה? איך תראה שמלת הכלה? כמה יפה הכלה! לכן להיות כלה בשמלת כלה מפוארת ונוחה זו חוויה ולא צריך להתפשר עליה ולבחור שמלת כלה נוחה אך פשוטה כמו כותנת שינה.

כלה צריכה להראות נוכחות יחד עם בחיר ליבה ולתת שואו ברמה האישית לה ולבן זוגה להצטלם ולזכות במזכרת לכל החיים ופעם נוספת היא לכל קהל האורחים שמצפים לראות  הכלה בשמלת כלה ייחודית עם שובל שלא נגמר וגלימות ייחודיות ויוקרתית עם אבני צדפות מיוחדת.

« 1 של 2 »

Comments are closed