אודות

 סטודיו לעיצוב שמלות כלה מיוחדות | סוזי נחמן

  לתיאום פגישה התקשרי 054-4969106

סוזי נחמן מעצבת שמלות כלה הסטודיו של סוזי נחמן מעצבת שמלות כלה נמצא במרכז רוטשילד בראשון לציון, צעדים ספורים מגן המזרקות המרכזי.

כשנכנסים לסטודיו של סוזי, אי אפשר שלא להרגיש את הנעימות, החום והביטחון .סוזי ניחנה בכריזמה, חן, אהבת האדם, בלארג'יות מופלגת ובמקצוענות,  מיד מרגישים את התחושה שאת בידיים טובות, שאת במקום איכותי ואישי.

סוזי בוגרת לימודי אופנה, סטייליסטית ואומנית, חיה ונושמת שמלות כלה.
מעצבת בסגנון המתאפיין בקו נקי אך מתוחכם, שילוב בין רוך  ובדגש על גזרות מושלמות בסגנון גלאם ושיק צרפתי עם נגיעות מסגנונות שונים.

סוזי נחמן  מעצבת את שמלות הכלה שלה  בחוש אסתטי היא  אמנית למעלה מ-20 שנה , הופיעה בטלוויזיה , היא יוצרת שמלות ייחודיות, אלגנטיות, חושניות ומוקפדות ברמת גימור עוצרת נשימה בעזרת צוות תדמיתניות, תופרות הוט קוטור עם מומחיות לרקמה בעבודת יד.

לקראת כל קולקציה חדשה סוזי עובדת ומשתלמת  בהשתלמות באירופה ובישראל על פיתוח גזרות  וטכניקות מתקדמות

סוזי ניחנה ב"חוש השביעי" -אוטודידקטי של לימוד עצמי מתקדם וסקרנות רבה.

אהבתה לעיצוב שמלות היה מאז ומתמיד ,הקסם החל ממגזינים, בדים מיוחדים אותם רכשה בטיוליה בעולם והחלומות החלו לבעור בתוכה לעצב וליצור "אמנות מלכותית"

מלאכת העיצוב חשובה ודורשת הרבה דמיון, סבלנות, ראיה מעבר לאופק.. לאחר עבודה מאומצת וקשה נוצר הקסם:  בגד מלכות חשוב – שמלות כלה.

את ההשראה שלה שואבת סוזי מבגדי המלכות באנגליה , ממעצבים האהובים עליה, מתצוגות אופנה ברחבי העולם ובעיקר ממפגש אישי "אחת על אחת" עם הכלות שנתנו בה את אמונן ביום החשוב ביותר בחייהן. לתפיסתה, שמלת כלה היא באמת מהממת ומרהיבה כאשר הכלה חשה ששמלת הכלה שעיצבתי במיוחד עבורה מעצימה את הנשיות והיופי הייחודי שלה כמו שנהוג לומר חשה "מיליון דולר" ונראית "מיליון דולר" זוהי תחושה שמימית.

סוזי משקיע מאמץ וכסף כדי לייבא את הבדים, התחרות, האבנים, הפנינים והחרוזים מכל בירות האופנה בעולם לאחר בחירה מוקפדת של בדי איכות ברמה הגבוהה ביותר, בכל חודש נעשה ייבוא בדים חדש. תהליך יצירת השמלות מורכב מעבודת יד דקדקנית, הדורשת ימים ושבועות  עם הרבה אהבה וסבלנות  תוך שימת לב לפרטים הקטנים ביותר ושימוש בטכנולוגיות תפירה מתקדמות ביותר בענף..התוצאה מרשימות ממש יצירת אומנות.

לרגש….להתרגש….לגרום לך להיות מאושרת….לחשוב עבורך….לעצב לך את החלום…זוהי המומחיות של סוזי.

לתיאום פגישה התקשרי עכשיו:054-469106

באהבה…סוזי נחמן

 

 

סוזי נחמן מעצבת שמלות כלה סוזי נחמן 

מעצבת שמלות כלה

 

Comments are closed