בחירה חכמה – שמלות כלה

שמלת כלה סקסית SN-09-15 סוזי נחמן בחירה חכמה של מעצבת שמלות כלה  נכונה תעניק לך שלווה ובטחון יש לך על מי לסמוך…. טיפים שיסיעו לך כלה יקרה 

במסע מיוחד זה, הניחי לעצמך ליפול שבי למראה שמלת כלה אשר את חשה הכי כובשת ומאושרת כאחד. שמלת כלה יוקרתית ומיוחדת היא שמלת כלה עם נגיעות מסתוריות של המעצבת, עם מחוך מובנה ונוח האוסף את החזה ונותן לו מקום של כבוד, עוצמה וחושניות. בשמלת כלה שמים חשיבות גבוה תחילה לחלק עליון של השמלה -דקולטה' .

השמלה כולה יכולה להיות במראה נקי, רומנטי, פעמוני, צמוד קורן מלא חיים  חשיבות רבה למראה רענן למסיבת חתונה מפוארת ככל שתהיה על הכלה לחוש נוחות מרבית, בדים נושמים ונעימים למגע הגוף, תפירה ללא דופי -תפירה הפוכה בה לא נראים החיבורים והתפרים  היכולים להציק. חלקה העליון של השמלה חייב לייצג את אופייה וחושניותה חסרת המעצורים או לחילופין המאופקת וזאת בשילוב אפליקציות של תחרות עשירות ואיכותיות המעשירות עשרות מונים את השמלת כלה אותה מעצבים.

כיום ניתן לראות שימוש נרחב מאוד בתחרות לא רק בשמלות כלה, אך יש הבדל מהותי וגדול : בשמלות כלה התחרות עשירות, מתוחכמות המשלבות חרוזים וקריסטלים ואבני חן יקרות נגיעות של תחרות גותיות, וינטאג', רטרו אובליות וזאת להצית את רוחו וכל באי החתונה בכלה יפה במראה מושלם .

שמלת כלה עם תחרת וינטאג' סקסקית עם צורה גאומטרית בגב מעויין . שמלה לא שיגרתית! 0544969106

שמלת כלה עם תחרת וינטאג' סקסקית עם צורה גאומטרית בגב מעויין . שמלה לא שיגרתית! 0544969106

שמלת כלה מיוחדת תחשב כאשר מתקיים מיזוג מיוחד של פרחי התחרה והסלסולים עם גישה חדשנית ומעודנת לשמלת כלה המבטאת גזרה מחמיאה המסתירה את החסרונות וחושפת ומעציה את היתרונות. לכל כלה המעזה לחלום  ניתן ליצור שמלת כלה ייחודית עם איזה טוויסט חדשני שנותן לשמלה את הייחודיות שלה.

Suzy_nahaman_SN-09-15_150612-9

זה יכול לבוא לידי ביטוי באפליקציה גדולה מרכזית מבד תחרה סוטז' לכלות עם חזה יפה , בד סולטיס דק ומעודן העטוף את הגוף בבד תחרה מעודן חלול, לכלות עדינות מאוד ורזות בחלק העליון מעל החזה ובשרוולים.

שמלת כלה גרנדיוז

שמלת כלה וינטאג' בעיצוב אישי עם שכבות טול עשירות בתחרת וינטאג' כחלק מהשמלה . שמלת כלה בעיצוב אישי, יוקרתי נוח ונוסטלגי יחד עם זאת קו מודרני סטרפלס מחמיא. 054-4969106

שמלת כלה וינטאג' בעיצוב אישי עם שכבות טול עשירות בתחרת וינטאג' כחלק מהשמלה . שמלת כלה בעיצוב אישי, יוקרתי נוח ונוסטלגי יחד עם זאת קו מודרני סטרפלס מחמיא.
054-4969106

זוהי שמלת כלה מסוגננת להפליא עם זרקונים ותחרה שהחלק התחתון החצאית מרופדת במספר שכבות של טול, שיפון, תחרות מדורגות, תחרות מדליונים העוטפות את כל בסיס השמלה יכול להיות על  כל החצאית הנפוחה או על חציה. החצאית יכולה להיות מטול קרפ מסולסל המעניק לכלה גוף רזה בתוך עלי כותרת של פרח גדול ומרשים.

שמלת כלה תחרה מלאה קלאסית

שמלות כלה 2016 - סוזי נחמן

שמלות כלה 2016 – סוזי נחמן

זוהי שמלה בה נעשה שימוש בבד תחרה עשיר שהמוביל היום זוהי תחרת ערבסקות ותחרת אבסטרקט ותחרה גיאומטרית שנותן מראה יוקרתי מיוחד בעל רושם בלתי רגיל בגווני שמנת והן בגווני לבן חלבי שהאבנים שבתוכו מעניקים לו את הגוון המיוחד .

שמלת כלה שקיפות צמודה

שמלת כלה שקיפות עם בד תחרה אבסטרקט עשיר ומיוחד סוזי נחמן מעצבת שמלות כלה 0544969106

שמלת כלה שקיפות עם בד תחרה אבסטרקט עשיר ומיוחד
סוזי נחמן מעצבת שמלות כלה 0544969106

זוהי שמלה בה נעשה שימוש בבדי אליוזיי'ן שקופים בהן נראה שהתחרה עומדת תלויה באוויר כמו כן המגמה היום לייצר תחרות עם מרווחים שמאפשרים לראות דרכן את העור וזה מיוחד וחושני.

שמלת כלה סקסית

שמלת כלה עם פתח סקסי ומחשוף גדול בחזה בשילוב תחרה גאומטרית מיוחדת ועשירה

שמלת כלה עם פתח סקסי ומחשוף גדול SN-5-15 סוזי נחמן בשילוב תחרה גאומטרית מיוחדת ועשירה

בדרך כלל מאופיינת בחשיפה מלאה של אזורים שלמים, גב חשוף עמוק ,  חזה בולט ושופע ומכוסה חלקית  , שסע עמוק עד הבקיני ניתן לתפור שמלה זו תוך שימוש גדול בבדי תחרה שקופים.

השמיים הם הגבול ובכל חודש מגיעים אלינו מכל העולם תחרות מיוחדות ומרהיבות ביחד נוכל לעצב לך את שמלת החלומות שלך ונגשים לך חלום מתוק!

 

לפרטים התקשרי לסוזי נחמן –מעצבת עם חוש עיצוב אומנותי מפותח ונשמה ענקית

יחס חם ואמפטיה אישית לאורך כל הדרך עד החופה יד ביד. 0544969106

 

Comments are closed