התאמת שמלת כלה -במה להתחשב? סוזי נחמן |שמלות כלה בראשון לציון

שמלת כלה רומנטית NEW COLLECTION ! של המעצבת סוזי נחמן 054-4969106

שמלת כלה רומנטית
NEW COLLECTION ! של המעצבת סוזי נחמן
054-4969106

בבחירת שמלת כלה חשוב לקחת מספר פרמטרים אשר יקבעו את מראה השמלה

  1. בחירת שמלת כלה המחמיאה ומותאמת לקימוריי גופך
  2.  סגנונך האישי ואורח חייך
  3. נוחות וייחודיות
  4. מיקום האירוע
  5. תקציב-מחיר

תחילה כדאי להתייחס למיקום האירוע:

חתונה מתקיימת בחצר הבית,במסעדה קטנה ברור שמלת הכלה צריכה להתאים למקום, להיות סולידית,קלאסית מיוחדת אך עם מראה עדין ומינימלסטי.

חתונה המתקיימת על חוף הים יש לעשות התאמה מיוחדת לבדים אוורירים, נעימים ולא צמודים מדי בשל הלחות הרבה בים ,שלא תהיה תחושה של דביקות , יחד עם זאת כדאי שתהיינה 2 שמלות אחת לחופה יפה ומכבדת והשנייה קצרה ומותאמת לחוף ים ואף ללבישה עם נעלי כפכפי ים

חתונה בגן אירועים יוקרתי עם מיזוג תתאים שמלה מיוחדת, מושקעת עשירה וכן גם שמלת כלה עדינה ויפה

התאמת שמלת כלה לגופך 

 

חשוב ששמלת הכלה תותאם אישית למידותייך, מניסיון על פי רוב נדרשת תפירה מחודשת כדי לעשות זאת הכי מדוייק ונכון עבורך, בשמלה נבליט את היפה ונטשטש קימורים לא רצויים

הפרמטר ש נוחות הוא MUST ללבוש שמלת כלה לא נוחה, או שכל פעם צריך להרים את הסטרפלס זה ממש לא נוח…. צריך לחשוב על הכל.כמו כן שיוני מראה בין החופה לריקודים אני אוהבת לעצב שמלת בסיס מיוחדת שניתן עליה להוסיף חצאית שיפון נעימה שניתנת להורדה בשניות ולהשאר עם שמלת כלה צמודה ויפה.

מגזין כלות ישראל  Bridal Israel מבצעים ומתנות שמלות כלה 2016|סוזי נחמן|054-4969106

מגזין כלות ישראל Bridal Israel מבצעים ומתנות שמלות כלה 2016|סוזי נחמן|054-4969106

תקציב

כמעצבת שרוכשת בדים יוקרתיים, בדי תחרה היפים בעולם, דואגת כל הזמן להתחדש ולהביא את היופי בבדי התחרות של מחר עוד היום… לעצב מגוון שמלות כלה בבדים שונים ובסגנונות שונים , באופן אישי אני לא יכולה לתפור תפירה בינונית עם גימורים בהם רואים את השאריות, או אין בטנה מלטפת מבפנים… הסטנדרט שלי גבוה וכך ישאר.IMG_0224 (Large)

כאשר כלךה מעוניינת בשמלת כלה ייחודית, נוחה ואיכותית ויפה היא יכולה להשיגה אצלי גם במחיעק מותאם אישית כאשר בדי התחרה יהיו רק בחלק העליון של השמלה למשל, זה מוריד משמעותית את המחיר והחלק התחתון החצאית יכול להיות עם שיפון או שכבות של טול.

כאשר כלה מבקשת שמלת כלה עם תחרה מלאה יש עליות מאוד גבוהות רק לבד התחרה שנדרש לפחות 3-4 מטרים  לשמלה צמודה ברוב המקרם מדובר  7-8 מטר לשמלת כלה מתרחבת ונשפכת כפעמון למטה. עליות של תפירה בסטנדרט תפירה עלית …תופרות מצטיינות דורשות משכורות גבוהות מאחר והן יודעות שאין הרבה תופרות עלית שתופרות כמותן. ועוד הוצאות מסביב שיש להתחשב בהם מצד המעצבת ולכן יש צורך בהבנה זו כאשר בוחרים שמלת כלה יוקרתית. היא שווה כל השקעה! הכלה היא המרכז! אליה מופנים כל המבטים ….. את חייבת להראות מלכת הארוע! כלה  מיוחדת של פעם בחיים!

 

סוזי נחמן תשמח להתאים לך שמלת כלה לפי כל הפרמטרים שצויינו והחשוב מכל שאת תאהבי ותהיי מאושרת עם שמלת כלה יפה מיוחדת !

התקשרי לסוזי לפגישה מרגשת בו תראי את עצמך כבר עכשיו בשמלת כלה מיוחדת: 054-4969106

 

 

Comments are closed