עצות טובות שמלות-כלה | סוזי נחמן

שמלת כלה וינטאג' בעיצוב אישי עם שכבות טול עשירות בתחרת וינטאג' כחלק מהשמלה . שמלת כלה בעיצוב יוקרתי נוח ונוסטלגי יחד עם זאת קו מודרני סטרפלס מחמיא. 054-4969106

מה הן העצות טובות למציאת שמלת כלה שמלת החלומות שלך?

 שמלת כלה  והכלה הם מהווים את עיקר תשומת הלב בחתונה,  אחד ההישגים החשובים בחתונה היא בחירה מהירה וטובה של מעצבת שמלות כלה מצוינת, מקצועית שמיד יש כימיה בינכן. זהו אתגר לא פשוט שעומד בפנייך כלה יקרה אך אודות להכוונה נכונה ויחס VIP  את תמצאי את "האחת" שלך.

טרם יציאה למסע בחירת שמלת כלה עבורך

הביטי בתמונות במגזינים, באינטרנט ותבחני לאיזה סגנון של שמלת כלה אני נמשכת?קבעתם בשעה טובה תאריך לחתונה, זהו הזמן המתאים ביותר להתחיל במסע למציאת מעצבת טובה  אשר תוכל לעצב ברוגע את השמלה שלך. הזמן הקצר ביותר נע סביב החודשיים. בזמן קצר מזה, הלחץ מטורף  אשר הולך וגובר לקראת החתונה.

להגיע עם חברה או אימא, במי תבחרי?

ההמלצה להגיע עם אדם קרוב שחושב טוב  וקרוב אלייך מכל הלב שזו אימא וחברה טובה. לא מומלץ להגיע עם הרבה אנשים, זה יהיה מאוד מבלבל ולא תוכלי לקחת החלטה.

גוון השמלה ,להגיע עם ראש פתוח .

שמלת כלה  עכשוויות מורכבות ממספר סוגי בדים  כאשר הבד המרכזי  סטאן פודאנס' בישראל יהיה כ- 90% בגווני לבן ויתר השמלות כ-  10% גווני שמנת. גווני לבן וגווני שמנת  יכולים להיות יותר מאחד ולכן חשוב לראות כיצד גוון השמלה משתלב עם העור של הכלה. בנוסף נעשים שימוש בבדי שקיפות שנקראים אילוזי'ן גם שם יש 5 גוונים שכל אחד נראה אחרת על העור. ההתאמה חייבת להיות אישית עלייך ולא לקחת דוגמה משמלה של חברה שהגוון הותאם לה אישית ולא בהכרח שיתאים לך, ההמלצה להתנסות במספר גוונים.

עיצוב השמלה

הרבה לא בהכרח יפה כאשר מתכוונים לבדי תחרה עשירים בחרוזים

שמלת כלה עשירה בבדי תחרה מיוחדים יכולה להיות קלאסית ומיוחדת גם ללא הגזמה בכמות החרוזים, אבנים שעליה. כמות התחרה צריכה להיות מאוזנת בשמלה ולתת מראה ממוקד עשיר  ויוקרתי, שאר השמלה אצילה ורומנטית ומיוחדת  והחשוב מכל  שמלה במראה צעיר!

חזה גדול

אם יש לך חזה גדול ההמלצה לרכוש חזייה איכותית שמחזיקה ותומכת  היטב את החזה והמעצבת תדע לשלב את החזייה בתוך השמלה. הרגשת נוחות  הם אחד הפרמטרים החשובים ביותר בשמלת כלה.

ישנם דגמים בהם נשלב מחוך עם תמיכות (עצמות) ורפידות (קאפים) אשר יתנו מענה  בדרך כלל לתמיכה והרמה  השילוב המנצח הוא שימוש בבד אלסטי בגב הנותן תמיכה חזקה וייצוב  השמלה.

סגירת החזייה מאחור, אם עומק השמלה בגב בוא בינוני ניתן להשתמש בחזייה עם הארכת סילקון וסגירה צדדית אשר לא מבחינים כלל בחזייה.

אם השמלה עם גב עמוק אזי נעשה שימוש בבד אלסטי כבסיס לתת תמיכה מלאה להחזקת החזה.

בטן בולטת/הריון  

כלה אשר תופרת שמלת כלה בהריון או שיש בטן בולטת  חשוב מאוד  שהמחטב יהיה אלסטי איכותי עם פתח מלא למטה על ידי קרסים ולא סקוץ", המחטב יהיה בדיוק כמו כל תחתון מבחירת הגזרה שקל להוריד אותו בזמן ההתפנות.יש מחטבים אשר הדגש כולו על הבטן וכן יש שהדגש הוא על הבטן, ירכיים וישבן.אם את בהריון, מומלץ מאוד להשתמש במחטב עם דרגת אלסטיות בינונית שלא יהווה לחץ מיותר על הבטן המעוברת ותסבלי מחוסר נוחות כל הערב.

מה הם הסגנונות המומלצים היום ?

שני סגנונות  מרהיבים ביופיים הם מחשופים עם בד שקיפות מדהים "אילוזיין' –אשלייה שאת  נראית  עם תחרה שעומדת באוויר  מבלי  שרואים את הבד השקוף שנותן את התמיכה לביצוע.  חשוב אם את לא כלה שמרנית אז שמלה מדהימה עם מחשוף אשליה שמגיע בשני מוטיבים :כיסוי בד תחרה מרשים שמשתרע בין חזה לצווארון בגזרת קולר , גזרה מחמיאה וסקסית.  כיסוי בד תחרה  רק מכתף לכתף בחזית ומעל החזה שימוש בבד שקיפות  אילוזי'ן  אלו  שני  סגנונות  פופולריים, מחמיאים ואהובים על רוב הכלות, חתיכי מאוד  וצפויים ללוות אותנו גם בשנה הבאה.

קבלת תמורה בעד המחיר ששולם

שמלת כלה יפה וזולה כדאי מאוד לבדוק כל פרט. שמלת כלה במחיר הולם לתמורה רואים זאת כבר במבט לא צריך לדאוג, העיניים רואות יוקרה ,אצילות מיוחדות שמלת כלה נסיכותית.

איכות בדי הבסיס חשוב מאוד   שלא יגרד, שלא  יהיה מבריק מדי  ,שלא יתפורר, שאין בו גבשושיות שהוא חדש  ולא נעשה בו מספר רב של שימושים ומחזורים  למיניהם .

איכות התפירה–  תפירה עלית houte coutre    התואמת שמלות כלה בשונה מכל שמלה אחרת ביום יום. תפירה נקייה ואיכותית הולמת שלא  יהיו הפתעות לא נעימות (חצאית מתנתקת  באמצע החתונה מהמחוך, שהרוכסן לא יתקע, שהחרוזים לא יפלו)

אפליקציות– זהו מרכיב חשוב בשמלת כלה ובדרך כלל הוא שמייקר מאוד את השמלה .  שימוש באפליקציות  זולות וצועקות יתנו מראה זול לשמלה. שימוש באפליקציה משמעותית הן בחזית והן בגב וכן בתחתית השמלה או בשובל אין ספק שנותנת מראה יוקרתי ואצילי לשמלת הכלה .

בדי תחרה- מהוות מרכיב משמעותי במחיר, סוג התחרה, כמות התחרה, תוספת תחרה בכל השמלה, תוספת בהינומה

ארוכה, שובל מיוחדת עם תחרות . עיקר התשלום למעצבת הוא רכישת בדי תחרה יקרים שהם הם יעשו את המראה המיוחד, אריסטוקרטי לשמלה. שמלת כלה ממוחזרת בד התחרה שעליה נראה סמרטוטי ודהוי ברוב המקרים .

שובל– יש שובלים פשוטים בלי השקעה ויש שובלים שלתפור אותם זה כמו לתפור שמלה נוספת.  שובל גדול עם תחרות ואפליקציות יפות וכן גזרה מיוחדת נותן לשמלה עשרות מונים של יופי ואני ממליצה מאוד מאוד לא להתפשר.

אני דוגלת בשימוש בחומרים חדשים לגמרי בשמלת הכלה שלך, עיצוב עכשווי תוך שימוש בתחרות ובבדים הכי איכותיים וחדשים שהמעצבת מציגה בפנייך. רק לידיעה בכל חודש מקבלים כל היבואנים סחורה חדשה עם דגמים מיוחדים של בדי תחרה שאין שני לו. אם אהבת מיד כדאי לשריין ולשמור את הבדים/תחרות/אפליקציות עבור השמלה שלך. יתכן שתחזרי אחרי מספר שבועות לא תמצאי את אשר אהבת בפגישה הקודמת.

שמלת כלה היא השקעה שכל חייך תזכרי בה ,  היא מוקד המשיכה של החתונה לכן אל תתפשרי.

הכי חשוב שיהיה במזל טוב!

אשמח לראותך בקרוב בסטודיו בראשון לציון

באהבה,

סוזי נחמן

לוגו עמוד ראשון

Comments are closed