שמלות כלה-הקולקציה היפנית- חורף-2017>סוזי נחמן

שמלות כלה 2017 הקולקציה "היפנית" של המעצבת סוזי נחמן בראשון לציון  כל מה שרציתם לדעת?

מוטיבים יפנים מובהקים הכוללים TOP עליוניות מיוחדות בהשראה יפנית מורגשת באסתטיקה ובתפיסת המעטפת של הבד, המעצבת סוזי עושה שימוש רב בבדים נשפכים, בדי שיפון משי זורמים הנותנים את הלוק הנכון בהשראת "ארץ השמש העולה"-יפן.

שמלות כלה שברובה נעשית בעבודת יד מוקפדת בין יד עדינה למשהו יותר מסוגנן, עיטורים בבדי תחרה עשירים החל מגפיור, סולסטיס, תחרה עדינה וכן חריזה מורכבת ועשירה , ניתן לראות עליוניות עם שובלי ענק ושרוולי וולן מתרחבים חלקם ב קוויים מופשטים וחלקם בקווים מוקפדים ומורכבים וצמודים.

שמלות כלה 2017>שמלות כלה 2017 הקולקציה "היפנית">שמלות כלה 2017 בראשון לציון |סוזי נחמן

כל שמלת כלה של המעצבת סוזי נחמן מקבל לוק שונה עם כל אביזר נלווה שמשנה את המראה ב-180 מעלות… לדוגמא דגם עם כתפיות וגב עמוק מקבל מראה קלאסי וצנוע עם עליונית צמודה עם שרוולים צמודים שקופים מעוטרים בתחרה.

דוגמת אם הפנינה ובדי תחרה יקרים צעיפים מיוחדים אשר הכלה  מתעטפת בהם בכניסה לחופתה. כמו כן הלך וגבר השימוש בבדי תחרה גיאומטריים יחד עם בדי תחרה מעוטרים    בפרחים דמיוניים .  הבדים החדשים בעולם מיובאים באופן אישי על ידי סוזי, בדי התחרה נראים ברצף ריתמי בעיצוב הנראה סימטרי אך לא באופן מוגזם.  בדי השיפון משולבים  במעברים הדרגתיים המקנה לעליונית  מראה דו־ממדי תחושת עומק.

בכל קולקציה מושקעת חשיבה עמוקה הנבנית כלבנה על לבנה עד בניית כל "החומה".

סוזי תשמח להיות לך לאוזן קשבת לרצונות, לחלומות ולהתאים לך שמלת כלה מושלמת עבורך עם המון אהבה וסובלנות.

את האחת והיחידה! יחס אישי ואוהב.

לתיאום פגישה התקשרי: 054-4969106

באהבה,

סוזי נחמן

Comments are closed