הכל על איכות שמלות – כלה |סוזי נחמן

שמלת כלה איכותית לעומת שמלת כלה זולה ראי את ההבדל. מעוניינת בשמלת כלה איכותית עם עיצוב חדשני וחמרי גלם איכותיים ויקרים צרי קשר: 054-4969106 suzy-dress.com

שמלת כלה איכותית לעומת שמלת כלה זולה ראי את ההבדל.
מעוניינת בשמלת כלה איכותית עם עיצוב חדשני וחמרי גלם איכותיים ויקרים צרי קשר: 054-4969106
suzy-dress.com

מלאכת עיצוב שמלת כלה דורש בחובו השראה רבה בתכנון בעיצוב אישי התואם את סגנונך ואת מידותייך תוך כדי שימוש בחומרי גלם איכותיים ביותר עכשוויים עם גוון אחיד.
בעיצוב אישי המעצבת מקדישה לך כלה יקרה 100% תשומת לב וייחודיות. מעצבת תמיד דוגלת בשימוש במכונות תפירה מתקדמות בשילוב  המון עבודת יד ,לגימור והקפדה על הפרטים הקטנים, רקמות יד המעטרות את השמלות כלה. לכל מעצבת טובה יש  גם תדמיתנית שהופך רעיון ,חלום למציאות תוך מציאת גזרה טובה נכונה ומחמיאה , שרטוט נכון של הדגם על פי מידות מדוייקות.תופרת מיומנת שתופרת את הדגם של שמלת כלה שעיצבנו עבורך כלה יקרה מתחילתו ועד סופו תחת השגחתה הצמודה שלי כמעצבת שמלות כלה אישית.בהגדרה המקצועית זוהי נקראת תפירה עלית.

מהי קונפקציה? תפירת שמלת כלה במפעל דומה למזון מהיר FAST FOOD – מינימום השקעה ,עליות תפירה נמוכות תוך כדי עשייה של כמויות גדולות של שמלות כלה המונית, אין שום ייחודיות כמו שלך יהיו עוד הרבה שמלות זמן ו העבודה נעשית בסרט נע. דמיינו לכם, בבית מלאכה בסין כיום יושבים בשורה 30 תופרות/ים מול ערימה של מאה חלקים זהים  גזורים. ומחברים אותם ושולחים החוצה.ברכישת שמלת כלה שנתפרה במפעל בקונפקציה לשאין לך שום יחודיות כל אחת יכולה ללבוש את אותה השמלה  אין שום דבר שמייחד את השמלה שיתכן שכלות רבות יכולות ללבוש שמלה זהה לשלך. בדרך כלל השימוש בחומרי גלם פחות איכותיים בתחרות זולות שניתן לתפור במכונת תפירה .

בשמלות כלה מושקעת מחשבה למחוך מובנה פנימי נסתר שמרים את החזה ולא רק שתי כריות קאפ פשוטות שמחוברות עם תפירה מינימלסטית .הקשר הצמוד עם מעצבת נוחה ונעימה הופך את תהליך הכנת השמלה לחווייתי וזה לא פחות חשוב ליהנות מהתהליךאת זוכה ומקבלת שמלת כלה בעיצוב אישי חלק מן העבודות התפירה נעשית בעבודת יד תפירה של תחרות מיוחדות תשומת לב אישית! בחירת תחרות לפי סגנון והרכב הבדים. את הופכת להיות הכלה המיוחדת הנסיכה שאין דומה לה.

מחירים

מחיר שמלת כלה בקונפקציה יכול לנוע סביב 800-2500 ש"ח  לעומת שמלת כלה איכותית בעיצוב אישי החל מ- 6,000-18,000 תלוי בתחרות, אבנים, בדים עיצובים מסובכים ועוד

הכלות חכמות ויודעות להבחין ולהעריך עבודה איכותית, תפירה וגזרות איכותיות שנעשות במלוא תשומת הלב.  העבודה החשובה, הדיגום, העיצוב, והתוצאה הסופית כלה עם שמלת כלה מדהימה, ייחודית, נוחה שאין שנייה לה.

לפגישה מקרוב ומדידה של הקולקציה החדשה את מוזמנת להתקשר לסוזי

ביחד תרקמו ותגשימו את חלומך

054-4969106

 לעמוד הראשי

Comments are closed