שמלות כלה 2016 מה תהיה המגמה?

אופנת שמלות הכלה הינה עצומה ומלאה בגזרות שונות מתקופות שונות, יש נטייה לחזרה למראה ויקטוריאני גם אם לא במלואו.

שמלות כלה 2016 - סוזי נחמן

שמלות כלה 2016 – סוזי נחמן

כלות אשר יבחרו במראה ויקטוריאני מלא יבחרו בשמלות הבלון, נפוחות, חצאית נפוחה עם בגד גוף צמוד וגב עמוק וחשוף

מבחר שמלות כלה סתיו 2015 054-4969106

מבחר שמלות כלה סתיו 2015 054-4969106

הנפוחות למחצה , דוגמה  שלא הייתה שכיחה בשנים האחרונות.

והשמלות כלה  השנה וכן בשנה הבאה ייהנו מרקמה מיוחדת שכבר לא ראינו אותה שנים רבות עם חוטי זהב עתיק מעט מושחר וחוטי כסף רעננים בחלקה העליון של השמלה וכן שובלים ארוכים ומרשימים עד 5 מטרים.

מגמת השובלים היום וכן בשנה הבאה להיות מרהיבים, מתוחכמים עם פליס'ה, כיווצים שילוב של תחרות ,טול וסטאן משי וכן רקמות מיוחדות ותחרות בגווני זהב עתיק. כמו כן ההשקעה בשובלים תהיה זהה להשקעה בתפירת שמלה חדשה.

מגמת השרוולים די צמודה בין שרוולים נפוחים מבד שיפון לבין  לשרוולים צמודים.

שמלות כלה 2016 - סוזי נחמן

שמלות כלה 2016 – סוזי נחמן

לאלו האוהבות שרוולים  צמודים כיום השרוולים יהיו בדיוק מאותו הבד של התחרה השקופה שנמצאת בשמלה שקיפות בהירה בדרך כלל לבן שקוף. המראה הומוגני ומשדר, אחידות ויופי עוצמתי. וכן שמלות כלה עם תחרה מלאה ייהנו משרוולים מאותה תחרה בדיוק אך יהיה בהם טוויסט שיבוא לידי ביטוי כשרוול "מתלבש" ללא חיבור לשמלה. שרוול עם חיתוכים של "קווי מחוגה" , חיתוכי לייזר  על התחרה בהן יהיה שקיפות של העור בצורות קשתיות מעניינות.

 

התחרות של שנה זו מאופיינות חזק בצורות הגיאומטרייות, בצורות אבסטרקטיות  וכן צורות עם עיטורים של ערבסקות שכל אחד יכול לדמיין מראה שונה.  תחרות עשירות הללו  יהיו השולטות בשמלות הכלה הן בגווני שמנת עשירים והן בגווני לבן

שמלת כלה שקיפות עם בד  תחרה אבסטרקט עשיר  ומיוחד סוזי נחמן מעצבת שמלות כלה 0544969106

שמלת כלה שקיפות עם בד תחרה אבסטרקט עשיר ומיוחד
סוזי נחמן מעצבת שמלות כלה 0544969106

חלק מן השמלות עם התחרות האבסטרקטיות יש מאפיין ייחודי והוא המרווחים  המיוחדים משנוצרים בתחרה שמאפשרת לעצב שמלת כלה בשילוב תחרות עשירות שהמילה הראשונה שיוצאת מהפה היא" וואו". התלהבות ! שקיפות ! זוהי המגמה  לשנה הקרובה מאחר ויש רוויה עצומה של מספר שנים אחרונות של תחרות עם טקסטורות של פרחים על כל סוגיהן.

סוזי נחמן רוטשילד 55 ראשון לציון מבחר מיוחד של שמלות כלה סתיו 2015 התקשרי ובואי לפגישה כייפית ומרגשת 054-4969106

סוזי נחמן
רוטשילד 55 ראשון לציון
מבחר מיוחד של שמלות כלה סתיו 2015
התקשרי ובואי לפגישה כייפית ומרגשת
054-4969106

 

הסגנונות השולטים הם: מראה שמרני בחזית עם שקיפות מרשימה ומנגד גב עמוק עם תחרות מעניינות בקו התיחום. מראה סקסי שהכל כמעט נראה ולא נראה למעט קו החזייה שמכוסה היטב. יש לקחת בחשבון בחתונה אורטודוקסית עם רב הוא לא ירשה זאת ויבקש מהכלה לעטוף את עצמה לכן מומלץ להיכנס לחופה עם עליונית מרשימה וגם מכבדת את הנוכחים והמעמד.

מבחר התחרות החדשות מדהים, אפשרי לעצב כל שמלה עם תחרות חדשות שנותנות נופך מרהיב שונה חדשני וייחודי לשמלת הכלה

סוזי  נחמן מזמינה אותך לפגישה בה נצא לדרך חדשה יד ביד כל יום שיחלוף יהיה שמח יותר לקראת המשימה החשובהיותר עבורך ועבור סוזי עיצוב ותפירה  שמלת כלה  יפה שבה תהיי מדהימה .

 

 

Comments are closed