שמלת כלה תפירת עלית HAUTE COUTURE-מאמר מאת סוזי נחמן

שמלות כלה מרהיבות מסדרת גרנדיוז -מעצבת סוזי נחמן 054-4969106 suzy-dress.com לתיאום פגישה  עם המעצבת סוזי נחמן התקשרי: 054-4969106

שמלות כלה מרהיבות מסדרת גרנדיוז -מעצבת סוזי נחמן
054-4969106
suzy-dress.com
לתיאום פגישה עם המעצבת סוזי נחמן התקשרי:
054-4969106

מלאכת עיצוב שמלת כלה דורש בחובו השראה רבה בתכנון בעיצוב אישי התואם את סגנונך ואת מידותייך תוך כדי שימוש בחומרי גלם איכותיים ביותר עכשוויים עם גוון אחיד.
בעיצוב אישי המעצבת מקדישה לך כלה יקרה 100% תשומת לב וייחודיות. מעצבת תמיד דוגלת בשימוש במכונות תפירה מתקדמות בשילוב  המון עבודת יד ,לגימור והקפדה על הפרטים הקטנים, רקמות יד המעטרות את השמלות כלה. לכל מעצבת טובה יש  גם תדמיתנית שהופך רעיון ,חלום למציאות תוך מציאת גזרה טובה נכונה ומחמיאה , שרטוט נכון של הדגם על פי מידות מדוייקות.תופרת מיומנת שתופרת את הדגם של שמלת כלה שעיצבנו עבורך כלה יקרה מתחילתו ועד סופו תחת השגחתה הצמודה שלי כמעצבת שמלות כלה אישית.בהגדרה המקצועית זוהי נקראת תפירה עלית.

מהי קונפקציה? תפירת שמלת כלה במפעל דומה למזון מהיר FAST FOOD – מינימום השקעה ,עליות תפירה נמוכות תוך כדי עשייה של כמויות גדולות של שמלות כלה המונית, אין שום ייחודיות כמו שלך יהיו עוד הרבה שמלות זמן ו העבודה נעשית בסרט נע. דמיינו לכם, בבית מלאכה בסין כיום יושבים בשורה 30 תופרות/ים מול ערימה של מאה חלקים זהים  גזורים. ומחברים אותם ושולחים החוצה.ברכישת שמלת כלה שנתפרה במפעל בקונפקציה לשאין לך שום יחודיות כל אחת יכולה ללבוש את אותה השמלה  אין שום דבר שמייחד את השמלה שיתכן שכלות רבות יכולות ללבוש שמלה זהה לשלך. בדרך כלל השימוש בחומרי גלם פחות איכותיים בתחרות זולות שניתן לתפור במכונת תפירה .

בשמלות כלה מושקעת מחשבה למחוך מובנה פנימי נסצר שמרים את החזה ולא רק שתי כריות קאפ פשוטות שמחוברות עם תפירה מינימלסטית .הקשר הצמוד עם מעצבת נוחה ונעימה הופך את תהליך הכנת השמלה לחווייתי וזה לא פחות חשוב ליהנות מהתהליךאת זוכה ומקבלת שמלת כלה בעיצוב אישי חלק מן העבודות התפירה נעשית בעבודת יד תפירה של תחרות מיוחדות תשומת לב אישית! בחירת תחרות לפי סגנון והרכב הבדים. את הופכת להיות הכלה המיוחדת הנסיכה שאין דומה לה.

 

Comments are closed