שמלות כלה גיאומטריות-סוזי נחמן
  שמלות כלה גיאומטריות עם ניחוחות מעבר לים.

שמלות כלה בשנת 2016 ברובן כוללות בדי תחרה גיאומטריים ייחודים שמעניקים מראה של תכשיט לצווארה של הכלה, במצרים העתיקה היו עושים שימוש רב בעיטורי בגדים בצורות גיאומטריות המשווה לבגד מראה של מלכות. לא עוד מסורת של פרחים קטנטנים ופסי סיומת שחוזרים על עצמם, כיום במרכז התחרה יש אפליקציה גדולה ומשמעותית ומסביבה צורות חדשות של ענפי זית, סלסולים, אבסטרקטים, צורות גיאומטריות ממוחשבות, עושר מרשים ביותר. כל זאת נכון אם מדובר בכלות שאוהבות אופנה ואוהבת את כל החדשנות. במגזר הדתי חרדי זה לא היה פשוט לשכנע כלה לעצב שמלת כלה בגוון שונה מלבן מאחר ויש תפיסה שלבן זה טהור,  לדוגמה הכלה היפנית  תלבש קימונו לבן וארוך הקרוי שירומוקו,  הכלה מוקפדת, עם מצנפת  לבנה ומסורתית לראשה ידוע  שהצבע הלבן  אצל הכלות מסמל בתרבות היפנית טוהרה, רוגע, טמפרמנט נעים וסובלני גם בדת היהודית לבן מסמל טוהר ואור יקרות למרות שכיום רואים גוונים רבים של לבן, שמנת  ברונזה בהיר.

שמלות כלה גיאומטריות מקולקציה-שמלות-כלה-2016-סוזי נחמן 054-4969106

שמלות כלה גיאומטריות מקולקציה-שמלות-כלה-2016-סוזי נחמן 054-4969106

שמלות כלה הן עולם ומלואו המבחר עצום רחב ומסועף, בישראל שמלות הכלה נחשבות המיוחדות בעולם, הנועזות שעיצובן הוא מחוץ לקופסה  החל מסוגי הבדים בהם עושים שימוש וכלה בגזרות שונות ורבות, מה שחשוב ששמלות כלה הן לא שבלוניות ,הן כל כך שונות זו מזו, יכולה להיות שמלת כלה נפוחה זוהרת ויוקרתית יכולה להיות שמלה קלאסית צמודה או סטרפלס החשוב ביותר שאת כלה יקרה תרגישי בה נוח והשמלה תהיה מותאמת לאופי שלך, לסגנון החיים שלך וכמובן שהשמלה תהיה נעימה ולא מסורבלת מעצב/ת שמלות כלה  מנסה ליצור לשמלות כלה סוג של סיפור  אישי המותאם לך אישית אשר יש לו התחלה-צילומי חוץ  אמצע חופה ,המשך הערב עד הסוף  עם נינוחות בריקודים .

שמלת כלה יכולה גם להיות לפי טעמך, סגנונך ואורח חייך מה שחשוב לשתף את המעצבת במה היית רוצה שיהיה בשמלה ומה לא. חשוב לומר כל דבר מההתחלה מאחר וזה משפיע מאוד על עיצוב השמלה על כל התהליך בהמשך.  בעיצוב אישי היא שמלה בה גם לך יש דעה או רעיון בעיצוב, את מביאה אתך ומשלבים אותו יחד עם שמלה שמוצאת חן בעינייך מהקולקציה או יצירת שמלה חדשה לחלוטין עם רעיונות שראית או את מעוניינת שיופיעו המוטיבים הללו בשמלת כלה שלך,  ניתן לעשות שינויים, ניתן לשנות את בד התחרה, לפתוח לסגור להצניע אך המוטו של העיצוב הראשי יישאר. לעיתים קורה לפעמים שבאים עם משהו בראש רואים את אחת  השמלות של הקולקציה ומשנים את הדעה .

שמלות כלהסוזי נחמן|עיצוב שמלות כלה 2016|שמלות כלה 2016 בדי תחרה בלעדיים לסוזי נחמן

שמלות כלהסוזי נחמן|עיצוב שמלות כלה 2016|שמלות כלה 2016 בדי תחרה בלעדיים לסוזי נחמן

 

 

שמלת כלה מוצלחת היא בעצם שמלת כלה שמבטאת משהו אישי שלך, להוסיף אלמנט שראית בשמלה אחת  ולהוסיף לשמלה שלך מבלי לפגוע באנרגיות ובזרימה של רוח המעצבת שמלות כלה והיא בעצם תבטא את טעמך ואישיותך. שמלת כלה שנמצאת בקולקציה שמוצאת חן בעינייך  היא כבר חוסכת לך את הדמיון שאת צריכה להפעיל בשמלה שמעוצבת מההתחלה, כמובן שניתן לערוך שינויים מסוימים, אך לא לשנות את העיצוב העיקרי של השמלה. בהתייחס למחיר  שמלת כלה יש לקחת בחשבון  שבהרבה חברות יצרניות של בדי תחרה בעולם הגוון השמנת הא השולט. קשה יותר למצוא עיצובים חדשניים בגוון לבן את מידת ההשקעה הגדולה והיא  כוללת פריטים נוספים תכשיטים, כפפות, הינומה גלימה  ושובל  כמו כן החומרים ממנה היא עשויה, הגזרה ומורכבות הגזרה, שמלת כלה היא לבוש המשתנה מכלה לכלה וזאת ניתן לפרשנות משתנה החשוב מכל זו הכלה, דמיונה, סגנון חייה ואיך היא מדמיינת את עצמה כמלכה נסיכה בעולם האגדות.

עיצוב שמלות כלה בישראל הינה  פעילות יצירתית, בהן הוכחה מסורת של איכות והצטיינות, התחדשות מתמדת ופריצות דרך אומנותית-עיצובית, בישראל  מתפתחת תעשייה שמלות כלה אמנותית מקורית ועשירה יש שאיפה  להיות מובילים בעיצוב שמלות כלה, לשנות את חשיבה, את פני העיצוב והאמנות בעולם. בישראל יש שפע של מעצבים שכיום הם כבר בינלאומיים  ואהודים על קהלים שונים בעולם. מראה השמלות ייחודי, אסתטי ומתוחכם.

שמלות כלה עם תחרה גיאומטרית עיצוב סוזי נחמן 054-4969106

שמלות כלה עם תחרה גיאומטרית עיצוב סוזי נחמן
054-4969106

 

Comments are closed