שמלת כלה לפי סגנון- מהן הגזרות שמוצעות?

שמלות כלה 2018  

wedding dress 2017 windows3wedding dress 2017-2wedding dress 2017-7שמלת כלה 2017-סוזי נחמן

בשנת 2018 הדגמים  של שמלות כלה מתחלקים לשתי קטגוריות עיקריות :

שמלות נפוחות עם סטרפלס וכן שמלות כלה  נשפכות על בסיס שיפון מתבדרים ברוח…. שימוש רב בבדי שיפון משי רכים וקלילים, בגדי גוף בגזרות קולר המתאימות לחורף/אביב/קיץ  2018 בשילוב חצאיות שיפון עם כיווצים עדינים של שיפון הכלות הישראליות אוהבות פרקטיקה ,נוחות וחושניות כל המרכיבים הללו חייבים להיות חלק מהותי ובלתי נפרד מעיצוב שמלת כלה.

במרבית המקומות בעולם עדיין נשארו עם הדגמי-קלאס בו נעשה שימוש רב בבדי טול , שמלות נפוחות וכבדות למעצבת סוזי נחמן טכניקות ייחודיות בשמלות כלה הנפוחות שהן קלות כמו נוצה ונעשתה התאמה מלאה לאקלים הישראלי.

יחד עם זאת יש סקרנות רבה מצד זרים אשר נמצאים בשליחות פה בישראל המתעניינים בשמלות כלה של מעצבים ישראלים. וכמובן כלות  מכל תבל שמבינות עניין ומרשות לעצמן ללבוש שמלת כלה סקסית עם הרבה שקיפיות.

טרנד חדש הוא שימוש בשמלה שלמה מקורית צמודה עם תחרה מלאה ומעליה לבישת חצאית קלילה של שיפון עדין וקריר עם שסע גדול לאורך כל הרגל. מבעד לרגל תבצבץ שמלת התחרה המהממת שנמצאת מתחתיו. כמובן שאופציית בגדי הגוף שולטת, מאפשרת היצמדות של בדי השקיפות לגוף באופן מושלם עם עיצוב תחרות מרשים.

הכלות הישראליות נפתחו לגוונים החדשים שהם באמת מרשימים ביותר בגווני שמנת בהירה, גווני אוף וויט, גווני פנינה עשירים ומיוחדים וזוהי בשורה משמחת אחרי שנים של סירוב מצד הכלות. היום ניתן לראות הרבה כלות בגווני השמנת הבהירה עם המון אור וקסם אישי .

סוזי נחמן מעצבת מובילה אשר שמה לעצמה מטרה לאפשר לכלות קלילות,חדשנות מראה חושני יחד עם קלסיות "בועטת", סוזי יצרה קולקציה מרשימה הנקראת "- '- WEDDING DRESSES 2017 -SUZY NACHMAN

THE WINDOWS" קולקציה עשירה בשובלים, גלימות ושמלות עם חלונות אשר דרכם ניתן לראות את השמלה או את הגוף מכל מיני זוויות.

כלה יקרה,

אם חלמת על שמלת כלה ייחודית וסלון כלות אינטימי ואישי הגעת לסלון כלות של סוזי בו את תהיי מלכה!

לתיאום פגישה אישית באווירה רגועה ואינטימית צרי קשר 054-4969106.

 

 

Comments are closed