מה חדש? שמלות כלה 2016 בסטודיו של סוזי נחמן בראשון לציון TAG

סטודיו אקסלוסיבי לעיצוב שמלות כלה של סוזי נחמן  בראשון לציון,  הציג שוב את הקולקציה החדשה לשנת 2016  עם  שמלות כלה – שמלות לחתונה חלומיות,  זהו אוסף  מרשים של  שמלות כלה מלא בתחרה ופיסות של יופי במראה רומנטי.

שמלות כלה 2016-סוזי נחמן TAG

שמלות כלה 2016-סוזי נחמן TAG

מעצבת שמלות  כלה סוזי נחמן הידועה בעיצוב "מחוץ לקופסה", ,הקפדה על בחירת בדים יוקרתיים שהם המילה האחרונה בעולם מציגה את  יצירת המופת מבחינה  ויזואלית  ונוחות מקסימלית בתוך מבחר שמלות כלה בקולקציה החדשה של שמלות כלה  2016 ,הקולקציה האחרונה  כוללת שמלות עם בדי תחרה יוקרתיים  עם חריזה עשירה ומעודנת  לכלה המודרנית שמלות  כלה נסיכותית מושלמת עבור כלות המעדיפות את המראה המסורתי.

סוזי נחמן  בחורף  2016  מציע לכלות  שמלות כלה  מרהיבות, עשירות הקולקציה ראויה  לכלות האוהבות מראה צמוד וחושני וכן כלות  המעדיפות בלרינה כמו באגדות   הקולקציה עולה על גדותיה עם בדים חלומיים, תחרות בעיצובים מרהיבים  משובצים להפליא למראה  מושלם לערב הכלולות לחתונה שאת מצפה לה.

מתוחכם ומודרני הם שתי מילות עיקריות לתאר את יצירה אגדית  על ידי סוזי נחמן לקולקציית חורף 2016  תחושה של רומנטיקה נצחית מחלחלת בכל מבט בקולקציה הזו , אשר נע בין בדי תחרה אבסטרקטים לבדי תחרה אציליים לשמלות כלה  ייחודיות ונשגבות , אלו הן שמלות כלה עבור כלות המחפשות  להתבלט ולהפוך את ההצהרה הגדולה ליופי נשגב שמלת- החתונה,

זה בשבילך. גזרות למופת יצירתיות ללא גבולות ,  מחשוף סקסי ובדי תחרה עדינים ומודגשים מבחר שובלים בעיצובים שסוזי עיצבה מפרי דמיונה  שהם עיקר השואו בכניסה לחופה.

לתיאום פגישה  עם המעצבת סוזי נחמן התקשרי: 054-4969106

 

Comments are closed