שמלות כלה 2016 קליאופטרה מעצבת סוזי נחמן

    שמלת כלה קליאופטרה 2016 חדש!

כלות יקרות אתן מוזמנות לראות מקרוב את הקולקציה המרהיבה  של שמלות כלה ושמלות ערב  של המעצבת סוזי נחמן

בעיצוב קלאסי עשיר.ימים אלו הם ימי סתיו  המבשרים את  השנה החדשה , את בוא החורף …זו היא התחלה של הזדמנויות חדשות.

שמלת כלה מרשימה עם תחרה בסגנון מצרי המזכיר את בגדיה של קליאופטרה. שמלה זו בעלת שרוולים מתנתקים. עם שסע מרשים מוסתר על ידי בד שיפון רך מעליו. קולקצייה ייחודית של שמלות כלה גיאומטריות. בלעדי לסוזי נחמן 0544969106

שמלת כלה מרשימה עם תחרה בסגנון מצרי המזכיר את בגדיה של קליאופטרה. שמלה זו בעלת שרוולים מתנתקים. עם שסע מרשים מוסתר על ידי בד שיפון רך מעליו.
קולקצייה ייחודית של שמלות כלה גיאומטריות.
בלעדי לסוזי נחמן 0544969106

השנה בסימן "ישראלים פורצי דרך" תוך הצדעה להתחדשות ולהישגים יוצאי דופן ומעוררי השראה. סוזי נחמן מביאה את המחר כבר היום !!עם  עיצובים יפים ,שימוש בבדים ותחרות חדשות שרק יצאו לאוויר העולם סוזי עושה בהם שימוש עוד הרבה לפני כולם. בכל חודש  אנחנו מסיימים לתפור שמלות חדשות ומרהיבות,  חשוב לציין אין אצלנו מיחזור שמלות וכל הזמן המבט קדימה  עם עשייה מבורכת! סוזי מעצבת עם חשיבה יצירתית מדגישה " ההנאה הגדולה שלי להיות מחוברת אישית  לנשים לכלות לבנות המשפחות שלהן לתפור ולעצב להן שמלות מרשימות ונוחות וכן תמיד להתפתח ולהתקדם בקריאטיביות ועשייה עסקית ענפה. וזאת בזכות שיתוף פעולה פורה של צוות מנצח של תופרות, תדמיתניות, מאפרות ומעצבי שיער שעובדים יחדיו בשיתוף פעולה מדהים!

לקביעת פגישה עם סוזי התקשרי עכשיו: 054-4969106

Comments are closed