קולקציית שמלות כלה>שמלות כלה 2018>סוזי נחמן בראשון לציון

קולקציית שמלות כלה 2018 נותנות זווית הסתכלות שונה לשמלות כלה מפוארות נסיכותיות ונפוחות . לא עוד שמלות כלה מסורבלות וכבדות.! בעזרת טכניקה ייחודית הצליחה המעצבת לשמור על שמלת כלה אקסקלוסיבית יחד עם נוחות מקסימלית לכלה. שמלת כלה יכולה להיות מפוארת ויחד עם זאת קלאסית ואלגנטית. מושקעת עם חיתוכים ושימוש בבדי יוקרה שנעימים ומלטפים את גוף.

בעיני המעצבת סוזי נחמן  שמלת כלה היא האלמנט הייחודי המסקרן החשוב ביותר בחתונה . כולם מצפים לבואה של הכלה, התלחשויות הן מה תלבש הכלה? איך תראה שמלת הכלה? כמה יפה הכלה! לכן להיות כלה בשמלת כלה מפוארת ונוחה זו חוויה ולא צריך להתפשר עליה ולבחור שמלת כלה נוחה אך פשוטה כמו כותנת שינה.

כלה צריכה להראות נוכחות יחד עם בחיר ליבה ולתת שואו ברמה האישית לה ולבן זוגה להצטלם ולזכות במזכרת לכל החיים ופעם נוספת היא לכל קהל האורחים שמצפים לראות  הכלה בשמלת כלה ייחודית עם שובל שלא נגמר וגלימות ייחודיות ויוקרתית עם אבני צדפות מיוחדת. המעצבת סוזי מדגישה שכל אביזר נילווה מושקעת בו עבודה וחשיבה ושעות רבות של תפירה עם עבודת יד בבדים יוקרתיים שנפתרים ביד בלבד בשל החריזה המיוחדת. אביזרים נלווים כפי שרואים בתמונות הם שובלים ענקיים  מסוגננים, עליונות עם אפליקציות מחורזות,  שרשרות עם חרוזי צדפות מיוחדים.

הכלות שלנו בוחרות האם הם מעדיפות דגמים של שמלות כלה עם שיפון ותחרה עם בד שיפון נשפך או שמלות כלה נפוחות עם תחרה ושכבות טול משי, או שמלת צמודה בחיטובים מיוחדים בשילוב תחרה רקומה. בדי היוקרה של שמלות הכלה של המעצבת סוזי נחמן בלעדיים! לא ניתן לראות אותם בשום מקום אחרכן שמלות הכלה בגזרות שונות נראות מיליון דולר ייחודיות ואינן דומות לשמלות אחרות.

שמלות כלה 2018 ניחנות בטאץ" ייחודי הכולל א-סימטריה מהממת שיוצרת סקרנות והתעניינות בשמלת הכלה לא קונבנציונלית.  בסטודיו מבחר של 40 דגמים ייחודיים העונים לדרישות הכלות הישראליות, וגם פתיחת מסחר בשווקים הגלובליים לכלות  מעבר לים.

שמלת כלה 2018 –סוזי נחמן

 חלומה של כל אישה

שמלות הכלה של סוזי נחמן מאופיינת בעיצובים מקוריים מרגשים ומתוחכמים סוזי שמה דגש על החשיבות והתחושות של הכלה ביום הכלולות ומראה רומנטי חדשני ומתקדם של שמלות הכלה שהיא מעצבת מחייבים זאת. סוזי המעצבת נושאת את דגל הנוסטלגיה ויחד עם זאת מאפשרת קולקציה קורצת רומנטית וחושנית. הכלות היום יותר נועזות, רוצות יותר שקיפות ויחד עם זאת להיות נסיכות.

בקולקציה שמלות כלה 2018 שמה המעצבת דגש על בדי רכים, נעימים וקלילים המעניקים מראה רומנטי מרשים ומיוחד ביופיו עם נגיעות אקסקלוסיביות ושימוש בבדי יוקרה מתקדמים, בחלקם אבני חן עדינות ביניהן אבני צדפה מקוריים וכן שימוש בבדים מחורזים ובקריסטלים. ברקמות מודגשות  ויפות.

סוזי שמה דגש על חדשנות ובקולקציה לשנת 2018 היא שילבה מחוכים מסורתיים  מחטבים עם מצלול V" " עמוק בשקיפות יחד עם קשירה אלכסונית  אלגנטית בגב בשילוב חצאיות נפוחות ואפשרות להישאר עם המחוך ולהחליף לחצאית צמודה. כל המחוכים מעוטרים בבדי תחרה, בבדי יוקרה, בבדי מעצבים עם טקסטורות מיוחדות.

הקולקציה מושפעת מהתקופה הויקטוריאנית וכוללת גלימות, עליוניות מחוכים מהממים ושמלות נפוחות נסיכתיות. בקולקציה 40 דגמים והם כבר לכבודן של הכלות לשנת 2018.

המעצבת סוזי תשמח לפגוש אתכן הכלות החדשות לשנת 2018 בסטודיו בראשון לציון בתיאום מראש.

התקשרי לתיאום  כעת :054-4969106

גזרות השמלות הן מתחלקות ל-3

גזרת A – נפוחות בד חדשני משי וטכניקה לנפח ללא תחתית שמלה קלה וייחודית

גזרת עפרון בשילוב תחרה וטול משי חלק מהתחרות הן רקמה בלבד וחלקן עם בדי יוקרה מחורזים בקריסטלים ועוד..

גזרת שופר– שמלת כלה צמודה ומסתיימת במראה של שופר מתמשכת  על הרצפה .

הגזרות בחלקים העליונים של השמלות: מחוכים מיוחדים עם פתח V"", מחוכים סטרפלס, מחוכים  בעיצוב קולר סגור בבד שקוף עם עיטורי רקמות.

לכל דגם יש עליונית מיוחד התואם לרוח ולסגנון של השמלה . עליונית זו נחוצה לכניסה לחופה. מבחר של שובלים מיוחדים ומושקעים ברקמות ובעבודת יד עדינה.

יש הרבה לראות ולהתרשם נותר להגיע לסטודיו ולהתרגש עם הבחירה הנכונה.

לקביעת פגישת התרשמות התקשרי:054-4969106

המעצבת סוזי תשמח לפגוש אתכן הכלות החדשות לשנת 2018 בסטודיו בראשון לציון בתיאום מראש.

התקשרי לתיאום  כעת :054-4969106

« 1 של 2 »

Comments are closed