שמלות כלה|שמלות כלה 2018|קולקציה וינה מה יהיו הטרנדים בשנת 2018?

שמלות כלה מה יהיו הטרנדים בשנת 2018?

הטרנדים יהיו מותאמים אישית למה הכוונה?

שמלות כלה 2018

סוזי נחמן suzy nachman bridal VIENNA  collection   השילוב האולטימטיבי של זוהר ואלגנטיות עבור כלות שמחפשות את שמלת הכלה  בהתאמה מושלמת.

כלה יקרה,

השמלה  שתגרום לך להתרגש עם פרפרים בבטן, סוזי משתמשת במגוון סגנונות מדהימים, מרקמים, אפליקציות וגזרות על מנת ליצור לך מראה של פעם בחיים! כלה  מיוחדת נסיכותית  ויפה!

עם ההתמקדות שלנו על מנת לעזור לך להדגיש את סגנונך ומבנה גופך כפי שאת אוהבת להבליט או לטשטש.

תארי לעצמך גלישה במעבר באחת מחצאיות הטול משי המדהימות שלנו עם מחוך מלוטש מחבק אותך בכל המקומות הנכונים. או מראה רומנטי שלך באחת משמלת כלה רומנטית שלנו עשויה תחרה רקומה מחורזת, טול נוצץ  זה ייתן לך את זה משהו נוסף שאת מחפשת. כפי שתראו באוסף של המעצבת  סוזי נחמן, סוזי בקולקציה של וינה 2018 הביאה לנו טעם יוצא דופן ועיצובים מבריקים כדי לענות על הציפיות של הכלות לשנת 2018.

שמלות כה סטרפלס עם גזרה צמודה, שמלות כלה סטרפלס עם גזרה נפוחה, שמלות כלה סטרפלס עם חצאית נסיכותית בלון נפוחה.

שמלות רומנטיות מתחרה מלאה בגזרה מחמיאה וצמודה לגוף, שמלות כלה עם V עמוק וחצאית צמודה עם שכבת שיפון משי מעל…ועוד.. שובלי ענק מיוחדים ומושקעים שיסובבו לכל האורחים את הראש!

סוזי המעצבת מקפידה על כל האביזרים הנלווים לשמלת הכלה שיעשירו את המראה בכל שלבי החתונה.

בעיני המעצבת שמלת כלה היא האלמנט הייחודי המסקרן החשוב ביותר בחתונה . כולם מצפים לבואה של הכלה, התלחשויות הן מה תלבש הכלה? איך תראה שמלת הכלה? כמה יפה הכלה! לכן להיות כלה בשמלת כלה מפוארת ונוחה זו חוויה ולא צריך להתפשר עליה ולבחור שמלת כלה נוחה אך פשוטה כמו כותנת שינה.

כלה צריכה להראות נוכחות יחד עם בחיר ליבה ולתת שואו ברמה האישית לה ולבן זוגה להצטלם ולזכות במזכרת לכל החיים ופעם נוספת היא לכל קהל האורחים שמצפים לראות  הכלה בשמלת כלה ייחודית עם שובל שלא נגמר וגלימות ייחודיות ויוקרתית עם אבני צדפות מיוחדת. עליוניות, גלימות, שובלי ענק הינומות מיוחדות בכל אורך ועוד…

כלות שאוהבות שמלות כלה קלילות עם שיפון יבחרו במראה קלאסי והמוכר כלות שאוהבות סקסי ונועז יפגשו בעוד חלקים חשופים שעטופים בבד שקוף שמעניק מראה רומנטי כלות אופנתיות שמוכנות לזרום עם כל אופנה ,הן יזכו לפגוש בשמלות כלה עם שרוולים נפוחים ולא צמודים בניגוד לשנים האחרונות. בסופו של דבר הכל אישי ומותאם לסגנונה

האישי ולאורח חייה של הכלה. סוזי נחמן מעצבת במגוון סגנונות הן צנוע הן חושני תוך שמירה על מראה אקסלוסיבי יוקרתי ואצילי.
לתיאום פגישה עם המעצבת סוזי נחמן בראשון לציון  התקשרי: 054-4969106
 
 
« 1 של 2 »

Comments are closed