שמלות כלה-סוזי נחמן בראשון לציון

קולקציית שמלות כלה-שמלות כלה 2018>סוזי נחמן בראשון לציון

קולקציית שמלות כלה 2018 נותנות זווית הסתכלות שונה לשמלות כלה מפוארות נסיכותית ונפוחות . לא עוד שמלות כלה מסורבלות וכבדות.! בעזרת טכניקה ייחודית הצליחה המעצבת לשמור על שמלת כלה אקסקלוסיבית יחד עם נוחות מקסימלית לכלה. שמלת כלה יכולה להיות מפוארת ויחד עם זאת קלאסית ואלגנטית. מושקעת עם חיתוכים ושימוש בבדי יוקרה שנעימים ומלטפים את גוף.

בעיני המעצבת סוזי נחמן  שמלת כלה היא האלמנט הייחודי המסקרן החשוב ביותר בחתונה . כולם מצפים לבואה של הכלה, התלחשויות הן מה תלבש הכלה? איך תראה שמלת הכלה? כמה יפה הכלה! לכן להיות כלה בשמלת כלה מפוארת ונוחה זו חוויה ולא צריך להתפשר עליה ולבחור שמלת כלה נוחה אך פשוטה כמו כותנת שינה.

כלה צריכה להראות נוכחות יחד עם בחיר ליבה ולתת שואו ברמה האישית לה ולבן זוגה להצטלם ולזכות במזכרת לכל החיים ופעם נוספת היא לכל קהל האורחים שמצפים לראות  הכלה בשמלת כלה ייחודית עם שובל שלא נגמר וגלימות ייחודיות ויוקרתית עם אבני צדפות מיוחדת. המעצבת סוזי מדגישה שכל אביזר נילווה מושקעת בו עבודה וחשיבה ושעות רבות של תפירה עם עבודת יד בבדים יוקרתיים שנפתרים ביד בלבד בשל החריזה המיוחדת. אביזרים נלווים כפי שרואים בתמונות הם שובלים ענקיים  מסוגננים, עליונות עם אפליקציות מחורזות,  שרשרות עם חרוזי צדפות מיוחדים.

הכלות שלנו בוחרות האם הם מעדיפות דגמים של שמלות כלה עם שיפון ותחרה עם בד שיפון נשפך או שמלות כלה נפוחות עם תחרה ושכבות טול משי, או שמלת צמודה בחיטובים מיוחדים בשילוב תחרה רקומה. בדי היוקרה של שמלות הכלה של המעצבת סוזי נחמן בלעדיים! לא ניתן לראות אותם בשום מקום אחרכן שמלות הכלה בגזרות שונות נראות מיליון דולר ייחודיות ואינן דומות לשמלות אחרות.

שמלות כלה 2018 ניחנות בטאץ" ייחודי הכולל א-סימטריה מהממת שיוצרת סקרנות והתעניינות בשמלת הכלה לא קונבנציונלית.  בסטודיו מבחר של 40 דגמים ייחודיים העונים לדרישות הכלות הישראליות, וגם פתיחת מסחר בשווקים הגלובליים לכלות  מעבר לים.

המעצבת סוזי תשמח לפגוש אתכן הכלות החדשות לשנת 2018 בסטודיו בראשון לציון בתיאום מראש.

התקשרי לתיאום   :054-4969106

 

Tel:00972-544969106

Wedding dresses  2018 by Suzy Nachman

Bridals Gown 2018

suzydress33@gmail.com

http://suzy-dress.com

Comments are closed