שמלת כלה שיפון 2017 המראה הקסום TAGSֻ

מבצעים והנחות wedding dress 2017-2
WINDOWS COLLECTION BY SUZY NACHMAN

סוזי נחמן מציעה לכלות לשנת 2017 קולקציה מרהיבה, נשית ורכה עם תוספות מיוחדות של גלימות עם "חלונות",  שובלים עם "חלונות" ושמלות עם בדי תחרה עשירים ו"חלונות " דרכן לראות מעבר לאופק… השמלות יכולות להיות עם שרוולים או ללא, עם שרוולים מתנתקים ועוד…..

רוחות הסתיו מבשרים את בואה של השנה האזרחית הבאה עלינו לטובה , לכלות צפויה הנאה מרובה משמלות כלה מלטפות ונעימות במראה קלאסי אריסטוקרטי.

שמלות כלה שיפון נועדו לחוות נינוחות ונעימות . שמלות אידיאליות ביותר  לחתונה. שמלות כלה שיפון כבר מדורגת כמו החתונה היא מועדפת ביותר עבור 'האליטה wedding dress 2017-7בחברות. ידוענים פופולריים מעוטרות בשמלות אלה בעבר וכיום. שמלות כלת שיפון פופולריות ברחבי העולם במחירים הוגנים. מחירי השמלות האלה מושפעים מבחירת בד התחרה וטכניקת התפירה בהתאם למורכבות של השמלה בנוסף האם השמלה היא קיימת בסטודיו ומתאימה או יש צורך בעיצוב אישי ותפירה של שמלה חדשה  . שמלות כלה עם שיפון משרות רושם קלאסי שקט ומיוחד. השמלה יחד איתך תקרין יופי עצום להתהדר בקסם המלכותי שלך מול כל האורחים. בשמלות כלה עם  שיפון מבוצעות חתכים ועיצובים שונים, השמים הם הגבול, חשוב שהשמלה תגדיר את האישיות והסגנון שלכם  כמובן מלבד מלבד הלבן המסורתי, כיום שמלות כלה מופיעות בבדי שיפון בגוונים נוספים כגון: שמנת, פנינה, אוף וויאט אלו צבעים  חמימים שנועדו להאיר את התחושה  המיוחדת והחשובה של האירוע.

מוזמנות לבקר בסטודיו בראשון לציון

wedding dress 2017-7wedding dress 2017-7

 

Comments are closed